O společnosti

Vážení příznivci hudby,

rozhodli jste se zpříjemnit si život a prožívat neopakovatelné chvíle u vlastního klavíru či pianina? Přijdte nás navštívit, rádi Vás na našich prodejnách přívítáme a poradíme při správném výběru piana.

 

Jsme rodinná firma a prodeji i servisu klavírů a pianin se profesionálně věnujeme již 40let. Máme zájem na tom, aby každý zakazník, ktery si u nás pořídí klavír nebo pianino, odcházel nejen s krásným a kvalitním nástrojem, ale i s pocitem dobré a trvalé investice.

Jsme výhradními i oficiálními dovozci významných evropských výrobců klavírů a pianin pro Českou republiku. Díky tomu Vám můžeme nabídnout jedinečnou možnost zahrát si a porovnat piana různých značek přímo na našich prodejnách.

 

Nabízíme mimojiné exkluzivní německé klavíry a pianina zn. Steingraeber und Söhne a August Förster, která jsou již od svých počátků špičkou na světovém trhu a jsou pro svého majitele skutečným uměleckým dílem.

 

Vyzkoušet si u nás můžete i velmi žádáné a osvědčené kvalitní klavíry a pianina zn. Feurich, která již mnoho let sbírají nejvyšší ohodnocení v tzv. "slepých testech" a těší se mimořádně velké oblibě v západní Evropě. O jejich kvalitě, ale zároveň i příznivé ceně se u nás přesvědčují nejen rodiče začínajících malých klavíristů, ale i studenti konzervatoří a profesionální pianisté. Piana zn. Feurich dávají svou kvalitou najevo některým v ČR známým a zavedeným značkám svoji seriozně a nekompromisně vydobitou pozici.

 

Při výběru piana se zaměřte na zahraniční testy a odborné zahraniční komentáře, kde se dozvíte nejen o kvalitě klavírů, ale také o přístupu jejich výrobců či spíše jejich představitelů - majitelů. Ověřte si také současnou oblíbenost a prodejnost značky na zahraničním trhu a neváhejte se s námi poradit o nejlepší možné variantě pro koupi Vašeho nástroje.

 

Mimo prodeje klavírů a pianin zajišťujeme také kompletní servis spojený s převozem a údržbou nástrojů, a rádi zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.

To vše v prostředí rodinné firmy Piano-Voves v našich dvou pobočkách.

Dopřejte si se svými nejbližšími opravdové potěšení z pěkné a živé hudby, kterou máte tolik rádi a přijďte nás navštívit.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Proč koupit právě od nás?

1

Rodinná firma

S nadšením děláme svoji práci již 40let a rádi Vámi poradíme při koupi vhodného piana.

2

Značková piana

Na našich prodejnách nabízíme pouze kvalitní klavíry a pianina úspěšných evropských výrobců.

3

Spokojení zákazníci

Díky osobnímu přístupu a poskytování kvalitních služeb si dlouhodobě držíme významné postavení na českém trhu.

Piano Voves - prodejny

Praha

Vyšehradská 27, Praha 2

Otevírací doba:

Úterý a čtvrtek 11-18 hod

Tel.: +420 604 256 582

Tel.: +420 603 514 947

Email: info@piano-voves.cz

Plzeň

Šlovice 68, Plzeň

Otevírací doba:

kdykoliv po telefonické domluvě

Tel.: +420 604 256 582

Tel.: +420 603 514 947

Email: info@piano-voves.cz