Prodáno

Taylor 110

Výhody tohoto piana

  • Kompaktní piano

    Menší pianino vhodné do menších prostor

  • Příznivá cena

    Piano spadá pod značku Brodmann

  • Kulatý tón

     

Máte dotazy? Zeptejte se nás

Doporučená cena: 87 400,- Kč Naše cena: 62 000,- Kč Ušetříte 25 400,- Kč

Zaujalo Vás? Přijďte si vyzkoušet
Základní informace
Fotogalerie
Doplňky
Dokumenty

Základní informace

Kompaktní piano za příznivou cenu

Přijďte si zahrát na kompaktní piano Taylor s výškou 110cm za velmi přijatelnou cenu.

Piana Taylor kvalitativně spadají pod známého rakouského výrobce klavírů a pianin zn. Brodmann. Příjemně Vás tato piana překvapí svým zpracováním i herním projevem.

 

Taylor 110

Piano Taylor 110, nižší modelová řada pianin, upoutá moderním designem, robustní konstrukcí a kvalitním zpracováním. Hodí se převážně pro domácí a školní využití.

 

Vysoký standard kvality

 

Zkušený tým techniků a vývojářů používá pro výrobu pian zn. Taylor výhradně vysoce kvalitní materiál pro zajištění nejvyšší možné kvality nástrojů, příjemného pocitu ze hry a trvanlivosti pian.
Záruka klavírů a pianin zn. Taylor

 

Záruka 5 let

Joseph Brodmann Piano Group je hrdý na kvalitu klavírů a pianin, jež vyrábí. Na své nástroje proto poskytuje záruku 5 let. Piana jsou před dodáním zákazníkovi samozřejmě připravena s nejvyšší možnou péčí.

 

Historie zn. Brodmann

Rok 1828 byl významným milníkem v historii výroby klavírů ve střední Evropě. Ignaz Bösendorfer, jež se později stal nejznámějším rakouským klavírníkem, převzal od Josepha Brodmanna jeho klavírnickou dílnu, která se prosadila nejen v evropském, ale i celosvětovém měřítku jako jedna z nejvíce inovativních a moderních výrobců klavírů a pianin.
Joseph Brodmann byl jedním z prvních a nejznámějších konstruktérů a stavitelů klavírů své doby. Narodil se roku 1763 v Deuna/Eichsfeld. Jako mladý přišel do Vídně a stal se učněm prominentního klavírníka Friedricha Hoffmanna. V roce 1805 byl oficiálně zaregistrován jako výrobce klavírů a stavitel varhan. Svými designovými a výrobními postupy (např. zásadní výrazné zvýšení pevnosti rezonanční desky, které vedlo k možnosti zvýšení tahu strun a zároveň chránilo rezonanční desku před možnými trhlinami) položil základ pro svého vysoce talentovaného žáka Ignaze Bösendorfera, jehož klavíry dodnes patří k nejvzácnějším nástrojům světa.
Ten přišel jako devatenáctiletý k Josephu Brodmannovi do učení, které u něj úspěšně dokončil. Velký mistr nalezl geniálního žáka, který vstřebal všechny vědomosti svého učitele a od roku 1828, po převzetí dílny od Josepha Brodmanna, začal se stavbou vlastních nástrojů. Dodnes jsou zachována i první Bösendorferova díla označená „Ignaz Bösendorfer, žák Josepha Brodmanna“. A tak se dá říci, že v každém klavíru zn. Bösendorfer je dodnes zachováno kus klavírnického kumštu Josepha Brodmanna.

I dnes má centrála firmy Brodmann své sídlo ve Vídni, nedaleko od své původní dílny a pouze několik minut od světově proslulé opery a historického městského jádra. Město a jeho hudební minulost, stejně jako kulturní dědictví klavírního stavitele Josefa Brodmanna a jeho žáka Bösendorfera, ovlivňují dodnes způsob, jakým jsou klavíry Brodmann vyráběny.

The Joseph Brodmann Piano Group je mezinárodní společnost s kooperací firem ve Vídni, Londýně a Hongkongu, čítající velký počet obchodníků a klavírních techniků, starající se o zákazníky po celém světě.

Pod obchodním vedením Christiana Höferleho, dříve marketingového ředitele firmy L. Bösendorfer Klavierfabrik a Colina Taylora, dlouholetého vedoucího prodeje firmy Bösendorfer, zaručuje firma Brodmann díky svým velkým zkušenostem výrobu vysoce kvalitních klavírů a pianin, které jsou dostupné pro každého profesionálního i neprofesionálního hráče.

Fotogalerie

Doplňky

Cory Super HighGloss 118 ml

Cory Super HighGloss 118 ml
Doporučená cena: 470,- Kč Naše cena: 390,- Kč

Metronom se zvonkem

Metronom se zvonkem
Doporučená cena: 1 620,- Kč Naše cena: 1 380,- Kč

Pianová lampa, halogen

Pianová lampa, halogen
Doporučená cena: 6 650,- Kč Naše cena: 5 200,- Kč

Podložky pianinové

Podložky pianinové
Doporučená cena: 155,- Kč Naše cena: 120,- Kč

Silent Piano Basic - tiché piano

Silent Piano Basic - tiché piano
Doporučená cena: 45 100,- Kč Naše cena: 37 300,- Kč

Dokumenty

žádné přiložené dokumenty k dispozici

Proč koupit právě od nás?

1

Rodinná firma

S nadšením děláme svoji práci již 40let a rádi Vámi poradíme při koupi vhodného piana.

2

Značková piana

Na našich prodejnách nabízíme pouze kvalitní klavíry a pianina úspěšných evropských výrobců.

3

Spokojení zákazníci

Díky osobnímu přístupu a poskytování kvalitních služeb si dlouhodobě držíme významné postavení na českém trhu.

Piano Voves - prodejny

Praha

Vyšehradská 27, Praha 2

Otevírací doba:

Úterý a čtvrtek 11-18 hod

Tel.: +420 604 256 582

Tel.: +420 603 514 947

Email: info@piano-voves.cz

Plzeň

Šlovice 68, Plzeň

Otevírací doba:

kdykoliv po telefonické domluvě

Tel.: +420 604 256 582

Tel.: +420 603 514 947

Email: info@piano-voves.cz